صفحه اصلی | سایت دانشگاه | اخبار | راهنمای تلفن و پست الکترونیک | پست الکترونیک
سایت مرکزی
کندی اینترنت چاپ نامه الکترونیک
امتیاز کاربر: / 61
بدخوب 
نوشته شده توسط کامران   
دوشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۴۸
با توجه به پیگیری های کارشناسان مدیریت آمار و اطلاع رسانی در مورد کندی اینترنت امروز بیست سوم آبان ماه سال 90  از مخابرات , کارشناسان مخابرات اعلام نمودند که کندی اینترنت امروز مربوط به تجهیزات سخت افزاری  تهران می باشد.
آخرین به روز رسانی در دوشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۵۳
 
روشهای دسترسی به سایت karmandiran.ir در دانشگاه چاپ نامه الکترونیک
امتیاز کاربر: / 85
بدخوب 
نوشته شده توسط Webmaster   
سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۵۰

قابل توجه کلیه پرسنل  که می بایستی در سامانه کارکنان نظام اداری کشور  ثبت نام نمایند

 

 برای ارتباط با سایت http://www.karmandiran.ir در شبکه دانشگاه می توانید از روشهای زیر استفاده نمایید:

 

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۴۸
 
Ubuntu 10.10 با نام Maverick Meerkat منتشر شد چاپ نامه الکترونیک
امتیاز کاربر: / 49
بدخوب 
نوشته شده توسط حیدری   
چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۳۵

اوبونتو ۱۰.۱۰ با ۱۸ماه پشتیبانی رایگان برای نسخه‌های میزکار، سرور و نت‌بوک خواهد بود

آخرین به روز رسانی در شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۰۱
 
4+1 برنامه رایگان رایت CD چاپ نامه الکترونیک
امتیاز کاربر: / 31
بدخوب 
نوشته شده توسط کامران   
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۹ ساعت ۱۳:۱۸

 اگر از کاربران باتجربه بخواهید تا یک برنامه رایت CD به شما پیشنهاد کنند، معمولاً Nero Burning rom که یک برنامه تجاری است معرفی می‌شود که همیشه با تعداد زیادی ابزار اضافه همراه است و خیلی از کاربران به آنها احتیاجی ندارند. از طرفی حجیم بودن برنامه نیز برای آنها خوشایند نخواهد بود.
در این مطلب 1+4 برنامه‌ی رایگان و کم حجم که می‌توان بعنوان جایگزین از آنها استفاده کرد معرفی می‌شوند، هرچند که شاید این برنامه‌ها تمام ویژگی‌ها و قابلیت‌ها Nero را نداشته باشند اما به عنوان یک برنامه ساده کارشان را خیلی خوب انجام می‌دهند.

آخرین به روز رسانی در دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۹ ساعت ۱۷:۲۶
 
سه برنامه جایگزین رایگان برای Word چاپ نامه الکترونیک
امتیاز کاربر: / 21
بدخوب 
نوشته شده توسط کامران   
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۵۶

 

Microsoft Office یک مجموعه نرم‌افزاری گران محسوب می‌شود که ارزانترین نسخه آن برای نسخه Office 2010 برابر با 150 دلار فروخته می‌شود که افراد زیادی قادر به سفارش خرید آن نیستند. این عامل مهمی است که می‌تواند کاربر را به فکر استفاده از برنامه‌های جایگزین و رایگان بیاندازد و با توجه به نیازهای خود دلیلی نبیند که مجبور به خرید این مجموعه گزاف شود. البته مثل همیشه این مجموعه نرم‌افزاری برای ما ایرانی‌ها کاملاً رایگان در می‌آید و نیازی به پیدا کردن جایگزین برای آن نمی‌بینیم، ولی فقط این نیست.

 

آخرین به روز رسانی در دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۹ ساعت ۱۷:۲۶
 
نرم افزار USB Drive Encryption چاپ نامه الکترونیک
امتیاز کاربر: / 16
بدخوب 
نوشته شده توسط کامران   
سه شنبه ۰۱ تیر ۱۳۸۹ ساعت ۱۸:۳۴

 

نرم افزار USB Drive Encryption قادر است تا انواع مموری های فلش و به طور کلی انواع حافظه های قابل حمل را قفل کند. این نرم افزار محصول شرکت Wondershare می باشد که به تازگی در عرصه ساخت نرم افزارهای Utility از علاقه مندان بسیار زیادی در سراسر جهان برخوردار است.

آخرین به روز رسانی در سه شنبه ۰۱ تیر ۱۳۸۹ ساعت ۱۸:۴۷
 
نرم افزار تعمیر فلش مموزی تا 90% چاپ نامه الکترونیک
امتیاز کاربر: / 24
بدخوب 
نوشته شده توسط کامران   
سه شنبه ۰۱ تیر ۱۳۸۹ ساعت ۱۸:۰۹

 

 حتمآ برایتان بسیار اتفاق افتاد که به طور ناگهانی فلش مموری از کار بیافتد. در واقع وقتی فایلی را می خواهید در آن کپی کنید کپی نشود و یا نتوان فایل های موجود در آن را در رایانه کپی کرد و بسیاری از این قبیل مسائل. معمولآ افراد در این مواقع فلش خود را نزد گارانتی آن میبرند تا مشکل آنرا بر طرف کند. اما همانطور که می دانید معمولآ گارانتی ها به دلایل مختلف از تعمیر فلش مموری سوخته سرباز می زنند. به همین دلیل فرد از تعمیر فلش مموری خود صرف نظر می کند و اقدام به خرید فلش مموری جدید می نماید در صورتی که شاید بتوان فلش مموری سوخته را مجددآ احیا نمود. امروز در سایت  نرم افزاری را برایتان آماده کرده ایم که تا ۹۰ درصد امکان بازیابی فلش های سوخته با کمک آن وجود دارد.

آخرین به روز رسانی در سه شنبه ۰۱ تیر ۱۳۸۹ ساعت ۱۸:۳۶
 
مشکل هارد دیسک های با مارک Seagate یا Maxtor چاپ نامه الکترونیک
امتیاز کاربر: / 9
بدخوب 
نوشته شده توسط نیک افراز   
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۹ ساعت ۱۸:۰۱

تعداد از هارد دیسک های با مارک  Seagate یا Maxtor با ظرفیتهای 500گیگا بایت و 1 ترابایت  موجود در بازار دارای مشکلاتی هستند.  عدم شناسایی هارد دیسک یا شناسایی با ظرفیت صفر، پس از مدتی استفاده از این قطعات عمده ترن مشکل آنهاست. این مشکلات باعث می شود که داده های ذخیره شده در هارد دیسک قابل بازیافت نباشد. شرکت های مسئول گارانتی نیز فقط هارد دیسک را تعویض کرده و مسئولیتی در قبال داده های آن ندارند. استفاده از این سری هارد دیسک ها ممکن است باعث از دست رفتن داده های مهم در واحدهای مختلف دانشگاه گردد. درجدول زیر فهرست مدل هایی از این قطعات که دارای مشکل هستند تقدیم می گردد.

آخرین به روز رسانی در دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۹ ساعت ۱۷:۲۶
 
هشدار امنیتی به کاربران پست الکترونیک چاپ نامه الکترونیک
امتیاز کاربر: / 21
بدخوب 
نوشته شده توسط نیک افراز   
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۴۶

 

کاربران محترم پست الکترونیک دانشگاه


 اخیرا توسط تعدادی spammer تلاش هایی  جهت ورود به شناسه های پست اللکترونیک دانشگاه صورت می گیرد این افراد با ارسال نامه هایی به کاربران دانشگاه اطلاعات شخصی و رمز را درخواست می کنند و حتی اعلام می کنند که از طرف سایت مرکزی یا تیم فنی سایت تماس گرفته اند و در صورت عدم ارسال اطلاعات اکانت شما بسته خواهد شد. متاسفانه تعدادي از كاربران به سادگي اطلاعات شخصي و رمز عبور خود را براي اين افراد ارسال كرده اند كه علاوه برايجاد مشكل براي اكانت خودشان براي دامنه پست الکترونیک دانشگاه نیز مشکلاتی به وجود آورده اند. به همین دلیل توجه شما را به نکات زیر جلب می نمایم:

آخرین به روز رسانی در سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۹ ساعت ۱۶:۱۰
 
استفاده از فناوری اطلاعات در سازمان چاپ نامه الکترونیک
امتیاز کاربر: / 22
بدخوب 
نوشته شده توسط Webmaster   
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۱۵

 با توجه به مبحث داغ IT در این روزها و نظرات بعضا متفاوت افراد در مورد آن و نقاط قوت و ضعف پیاده سازی پروژه های IT در سازمان این بار تصمیم گرفتم به جای قرار دادن نرم افزار یا پرداختن به نحوه اتصال به VPN و مشکلات یا مباحث فنی خاص، مقاله ای را در رابطه با بررسی پیاده سازی پروژه های فن آوری اطلاعات را در سایت قرار دهم.  در این مقاله چالشهای پیاده سازی پروژه های فناوری اطلاعات  به صورت کارشناسی بررسی شده و فکر می کنم افراد علاقمند به دانستن دلایل عدم اجرای موفق پروژه ها و طرحهای فن آوری اطلاعات می توانند از مقاله  به خوبی استفاده  کنند. البته لازمه بهره بردن از این مقاله داشتن شرایطی است که یکی از این شرایط داشتن انصاف است.

این مقاله در سایت  مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت در آدرس زیر قرار دارد که متن کامل آن در اینجا آورده می شود:

http://it.behdasht.gov.ir/index.aspx?siteid=101&siteid=101&pageid=22196

آخرین به روز رسانی در دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۹ ساعت ۱۷:۲۶
 
Ubuntu 10.04 LTS منتشر شد چاپ نامه الکترونیک
امتیاز کاربر: / 5
بدخوب 
چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۵۴

 

استفاده از هسته ی مبتنی بر Linux kernel 2.6.32 ، دسکتاپ گنوم 2.29.4 ، استفاده از بوت گرافیکی Plymouth به جای)   USplash که البته در حال حاضر بسیار ساده و غیرمتحرک می باشد !) ، حذف نرم افزار ویرایش تصاویر GIMP و جایگزینی آن با برنامه ی PiTiVi برای ویرایش فایل های ویدیویی و افزایش سرعت بوت ، برخی از ویژگی های جدید در اوبونتو ۱۰.۰۴ آلفا ۲ هستند.

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۸۹ ساعت ۱۳:۰۷
 
<< ابتدا < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 13