صفحه اصلی | سایت دانشگاه | اخبار | راهنمای تلفن و پست الکترونیک | پست الکترونیک | تماس با ما

 

mui 92

بیست و یکمین سمینار آموزشی مداخله زودهنگام چاپ نامه الکترونیک

icon seminar

 

 برگزاری بیست و یکمین سمینار آموزشی مداخله زودهنگام جهت والدین کودکان دارای شکاف لب و کام ( از بدو تولد تا قبل از انجام جراحی اولیه  کام)

 

 

 

 

بیست و یکمین سمینار آموزشی مداخله زودهنگام جهت والدین کودکان دارای شکاف لب و کام ( از بدو تولد تا قبل از انجام جراحی اولیه  کام) در تاریخ      1392/12/15  برگزار می گردد.

 

این سمینار با هدف افزایش آگاهی والدین در زمینه ی ضرورت وجود تیم و درمان تیمی، نحوه ی دریافت خدمات تیمی،،علل ایجاد کننده ی شکاف لب و کام، اهمیت مداخله ی زودهنگام و نقش خانواده در آن  تشکیل گردیده و به آموزش راهکار های مناسب جهت ایجاد ارتباط موثر با کودکان و افزایش مهارت های گفتاری و زبانی این کودکان در این مرحله ی سنی می پردازد.

همچنین مشاورات لازم در زمینه ی علل ایجاد شکاف لب و کام،مراقبت های گوش و شنوایی، مراقبت های قبل و بعد از جراحی کام و نیز در زمینه افزایش سازگاری خانواده توسط متخصصین مربوطه به خانواده ها ارائه می گردد. در پایان جلسه نیز،پنل پرسش و پاسخ با حضور جمعی از پزشکان عضو تیم برگزار  می شود که خانواده های شرکت کننده در این زمان، فرصت دریافت پاسخ سوالات خود و ارتباط مستقیم با پزشکان را خواهند داشت.

 

***برنامه سمینار به زودی بر روی سایت قرار می گیرد.

 

 

توجه: برای شرکت در این سمینار، ثبت نام قبلی الزامی است.

مهلت ثبت نام: 1392/12/12

 

جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر با کلینیک شکاف لب و کام تماس حاصل نمائید.

 

 

شماره تماس:  09103493244

آخرین به روز رسانی در سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۳۸
 

شکاف لب و کام چیست؟