صفحه اصلی | سایت دانشگاه | اخبار | راهنمای تلفن و پست الکترونیک | پست الکترونیک | تماس با ما

 

mui 92

چاپ نامه الکترونیک

تاریخچه:

 

 

گروه مداخله زود هنگام تیم شکاف کام اصفهان در سال 1386 به سرپرستی فاطمه درخشنده ، با راهنماییهای ارزنده ی انجمن شکاف کام امریکا در قالب ارسال کتابچه و بروشور و فعالیت داوطلبانه ی تعدادی از آسیب شناسان گفتار و حمایت و همراهی دکتر مهرداد معمارزاده مسئول وقت تیم  و همکاری صمیمانه دکتر محمود اشرفی، دکتر محمد هادی رفیعی و دکتر حیدرعلی داوری تشکیل شد.

  

این گروه با هدف آگاه سازی به موقع و با تعهد به ارائه ی جدیدترین اطلاعات به خانواده ها یی که فرزند شکاف کامی زیر دو سال داشتند و نیز پیشگیری از بروز مشکلات همراه شکاف کام  بصورت سالانه دو سمینار فعالیت خود را آغاز نمود و تاکنون ده سمینار برگزار نموده است . هم اکنون این گروه با برگزاری سمینارهایی برای والدین کودکان  دو گروه سنی  صفر تا 1 سال و 1تا 2 سال  به طور مجزا ، امیدوار است که بتواند مشاورات بهتر و کاملتری را به آنان ارائه نماید.

 

 

هر یک از این سمینارها با ارائه ی سخنرانی هایی علمی به زبان ساده توسط سرپرست و اعضای گروه و حمایت مسئول تیم دکتر حسین ابدالی و شرکت دیگر متخصصین در بخش پرسش و پاسخ - دکتر داوری و دکتر معمارزاده ( جراحان اطفال)، خانم معروفی  و خانم قضاوی (پرستاران تیم)- از ساعت 9 صبح الی 1 بعدازظهر تشکیل می شود.

 

 

لازم به ذکر است که در فروردین ماه 1390، تفاهم نامه ای بین کلینیک شکاف کام، انجمن خیریه ی امام حسین (ع) و اعضای گروه مداخله زودهنگام منعقد شد و از این پس فعالیت این گروه به صورت رسمی تری دنبال خواهد شد.

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۱۹
 

شکاف لب و کام چیست؟